Drewniana Chałupa to klimatyczna restauracja położona u brzegu Zalewu Blewązka.
Kolacja z przyjaciółmi?
Rodzinny obiad?
Biznesowy lunch?
Przygotowaliśmy dla Was dania na każdą okazję. Zorganizujemy każde przyjęcie, jakie sobie wymarzysz. Najmłodszym minie czas w mini salonie gier lub przy zagrodzie z kozami. Ci którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu mogą zagrać w siatkówkę plażową. Na piętrze przygotowaliśmy dla Was stoły do gry w bilard. A gdy zmorzy Was sen, chętnie wynajmiemy Wam pokoje, abyście mogli odpocząć, spędzić czas blisko natury. Drewniana Chałupa to miejsce dla każdego.

RESTAURACJA

Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość serwowanych posiłków. Przygotowują je zawsze ze świeżych i smacznych składników. Sprawdź nasze propozycje:

PRZYJĘCIA

Wesele?
Narodziny dziecka?
A może szalona impreza w stylu lat 80′?
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź nas!

NOCLEGI

Marzysz o wakacjach blisko natury?
Chciałbyś wypocząć z rodziną nad wodą?
A może potrzebujesz noclegu ze śniadaniem w czasie podróży?
To wszystko znajdziesz u nas!

WYDARZENIA

Drewniana Chałupa to nie tylko restauracja. Przy naszym lokalu corocznie odbywa się wiele imprez. Do najważniejszych należą Urodziny Kobylej Góry i Cross Coutry Chałupa. Imprezy te gromadzą tłumy gości.

OFERTA DLA AKTYWNYCH

Dla tych z Państwa, dla których wyjście do restauracji to za mało mamy propozycję skorzystania z boiska do piłki siatkowej lub zagrania w bilard. Organizujemy szereg wydarzeń sportowych w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

ATRAKCJE DLA DZIECI

Jeśli chcesz nas odwiedzić z dziećmi to możemy Ci zagwarantować, że na pewno znajdą u nas miejsca, w których spędzą fantastycznie czas. Zachwycą się zagrodą z małymi kózkami lub pobawią się mini salonie gier.

Close Menu